Erikoğlu Teknoloji

Erikoğlu Teknoloji, mühendislik, yazılım, otomasyon, danışmanlık çözümleri ile katma değeri yüksek hizmetler sunarak devamlı büyüyen, 2019 Şubat ayında yeniden yapılanarak kuruluş yılı olarak yeni, tecrübe olarak köklü ve eski bir firmadır.

Tecrübe

1998 yılından bu yana veri toplama, endüstriyel otomasyon, proses kontrol, enerji izleme ve müşteriye özel yazılımlar konusunda tecrübeli bir kadroya sahiptir.

Mühendislik

Mühendislik hizmetleri kapsamında enerji kalitesi, topraklama ve termal ölçüm, raporlama ve teknik danışmanlık hizmeti vermektedir. Ölçüm verilerini en iyi şekilde analiz ederek, firmalara en doğru ve efektif çözüm önerileri sunmaktadır.

Enerji Verimliliği

Mühendislik hizmetleri kapsamında ölçülen enerji kalitesi parametrelerine dayalı olarak, verimli motor, verimli aydınlatma gibi enerji yönetimi konusunda artı değer yaratabilecek çalışmalar yapmaktadır.

Yazılım

Gelişime açık bir şekilde son teknolojileri kullanarak sanayi ve tarım alanlarında otomasyon projelerinin tüm aşamalarında anahtar teslim hizmet sunmaktadır. Otomasyon projelerinin yansıra müşteriye özel terzi işi yazılım hizmetleri vermek firma çalışma alanlarından biridir.

Dürüstlük

Güvenilir ve dürüst çalışma firma için olmazsa olmaz yapı taşlarından bir tanesidir. Hizmet ve satış sonrası müşterilerine kesintisiz ve sürekli destek sağlayarak her zaman güven esaslı bir çalışma şekline sahiptir. 

Erikoğlu Teknoloji hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.